general mills big g cereals coupons likemodern coupon savannah ga coupon blog axis bank gift vouchers
MARKANIZ BİZE EMANET.

Sürekli globalleşen ve günden güne değişen pazar ve rekabet koşulları artık stratejik bir yönetimi zorunlu hale getirmiştir. Şirket değerlerinizi korumak, fikir üretip hayata geçirmek, iletişim ve pazarlama faaliyetlerinizi yürütmek ve sürdürülebilir kılmak için marka danışmanlığı çok önemli bir nokta haline gelmiştir.

Seoskop olarak markanızı içeriden ve dışarıdan geliştirecek stratejileri belirleyip ayrıntılı bir plan hazırlarız. Rakiplerinizin hamlelerine göre farklı seneryolar hazırlar ve bu senaryoları en fazla verimi alacak şekilde tasarlayıp sunarız. Markanız için doğru kaynakları buluruz, bu kaynaklar ile markanızı ileriye taşımak için gerekli zeminleri hazırlar ve hayata geçiririz. İster markanızı yenilemek isteyin isterseniz start up sürecinde olun 360° dijital pazarlama ajansı olarak bizden alacağınız marka danışmanlığı sayesinde markanız için doğru bir hamle vermiş olacaksınız.

#
# ÇÖZÜMÜN PARÇASI OLURUZ.

Fikir üretme ve üretilen fikri hayata geçirme konusunda çözümün her daim parçası oluruz. Markanızı ileri taşıyacak her alanda sizlerin bir parçası oluruz.

# HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

Danışmanlık öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız. Markanızın yükselmesini ve gelişmesini izlemek, bu süreçte birlikte yer almak bizler için de çok keyifli olacak.

# SİZİNLE BÜYÜYORUZ!

Markanız bizimle ne kadar büyürse biz de sizinle o kadar büyüyoruz. Yol arkadaşlarımızın başarısı bizim de başarımıza başarı katacaktır.

#
DİJİTAL İTİBAR YÖNETİMİ.

Kısaca özetleyecek olursak dijital itibar yönetimi dijital ortamda yapılan çalışmaların ve bu çalışmalardan elde edilen sonuçların yönetilmesindeki en önemli etkendir. İnternette sizinle alakalı üretilmiş tüm içerikleri ya da tüm temasları inceleyip eksik alanların yönetilmesini sağlıyoruz.

Yapılan her eylemi planlayarak doğru bir şekilde sürecin tamamlanmasını sağlıyoruz. Sonrasında sürecin sürekliliğinin devam etmesi için sizlere eğitim veriyoruz.

Dijital İtibar Yönetiminde Yapılan Bazı Uygulamalarımız.

  • Digital Media Monitoring
  • Paravan Web Site
  • Sosyal Medya Monitoring
  • Paravan Social Accounts
  • Big Data Management
  • Swot Analizi
  • Community Management
  • Research Methods

SIK SORULAN SORULAR

Seoskop’un uzman ekibi sizin için en sık sorulan soruları cevapladı!

Modern dünyada işletmenizi sağlam temeller üzerine inşa etmek ve hedeflerinize ulaşma konusunda stratejik bir plan gereklidir. Marka Danışmanlığı kapsamında hazırlanan bu stratejiler markanızın büyümesine yardımcı olur.

Marka danışmanlığı; işletmelerin sahip olduğu marka değerini artırmada önemli bir rol oynar. Markanın değerini, stratejiler eşliğinde artırarak markanın gelişimine katkıda bulunur ve doğru hamlelerle kademeli olarak yükselmenizi sağlar.

İnsanlar üzerinde bıraktığınız etkiyi artırmak istiyorsanız bir marka danışmanınız olmalı. Kurumsal kimlik, pazarlama stratejileri, müşteri davranışları, reklam kampanyaları ve işletmenin her yönüyle yakından ilgilenen marka danışmanı şirketiniz için gereklidir.

Pazar araştırmasıyla başlayan marka danışmanlığı hizmeti beraberinde sektörde veya markada eksik gördüğü alanları tespit ederek bu alanları geliştirmek üzere çalışmalar yapar. Arz-talep ilişkisi kapsamında reklam stratejileri uygulayarak şirketinizin cirosunu artırır.