fbpx

Ankara SEO

Ankara SEO

Ankara SEO

Ankara Seo hizmeti sağlayan Seoskop SEO Ajansı olarak yüzlerce müşterisini ilk sayfaya taşıyarak mutlu müşteriler edinmiştir. Uygun fiyatları ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sizlere yıllardır hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

SEO, uzun ve zorlu bir süreç olmasına rağmen istediğiniz verimi yakalayana kadar sizlerle 7/24 iletişimde kalıyor, sektörünüze ait yeni gelişmeleri takip ediyor ve sizin için sitenize uyguluyoruz. Bu sayede arama motorlarında rakiplerinizin önüne geçerek sizleri sektörün lideri konumuna getirmek için çabalıyoruz. Bu sayede artık marka bilinirliğiniz artmış ve ziyaretçileriniz daha da çoğalmış oluyor. Sektörünüze ait müşteriler sizleri arama motorları üzerinde daha kolay bulabildiği için ilk tercihleri siz oluyorsunuz.

Ankara SEO hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Ankara SEO Danışmanı

Ankara SEO danışmanı olarak Seoskop SEO ve Dijital Pazarlama ajansından destek alarak profesyonel hizmetin farkını yaşayabilirsiniz. SEO danışmanlığı hizmetimiz ile sizlerin tam ihtiyacına göre çözümler üreterek en kısa sürede sektörünüzün dijital lideri konumuna getiriyoruz. Ankara SEO danışmanlığı kapsamında sizlere dijital alana dair bir çok çözüm sunuyoruz.

Ankara SEO Uzmanı

Ankara SEO uzmanı ile çalışmanız sizlere Google ve diğer arama motorları üzerinde kısa sürede üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır. SEO uzmanlarımız ile web sitelerinizi inceleyeceğiz hata oranlarını en aza indirerek tam bir optimizasyon hızmeti sunuyoruz. Ankara SEO olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetleri en uygun fiyatlarımız ile gerçekleştiriyor, ekstra ücretlendirme çıkarmıyoruz. 15 günlük veya 30 günlük raporlamalar ile sizleri sürekli olarak bilgilendiriyoruz.

SEO Aşamaları Nelerdir?

Seo (arama motoru optimizasyonu) ikiye ayrılır. İlk adım on page seo (site içi seo) ikinci adım off page seo (site dışı seo). Her web site sahibi ilk sayfada olmak ister fakat sadece hak edenler ilk sayfada olurlar. Ankara SEO hizmetinde sizlere kısaca neler sunacağımızı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

On Page SEO (Site İçi Seo)

Site içi seo, web sitelerinin SEO işlemine uygun hale getirilmesine nedir. Site içi optimizasyonlar ne kadar iyi olursa site dışı çalışmalardan o kadar çok etki görülür. Site içindeki eksikler çok fazla ise ne kadar backlink ya da trafik de alınsa kısa süre sonra etkisini yitirecektir.

1 – Title (Başlık) Düzenlemesi 

Web site başlığınız ne kadar etkileyici olursa dikkat çekme oranı da o kadar yükselir. Başlıklarınızda genellikle anahtar kelimeniz ve firma isminiz olması SEO açısından etkili bir yöntemdir. Örneğin

Ankara SEO  Seoskop SEO Ajansı olarak görünmesi sizi anahtar kelimenizde üst sıralara taşımaya yardımcı olacaktır.

2- Description (Meta Açıklama) Düzenlemesi

Arama motorlarında bir anahtar kelime aratıldığında başlığın altında o web sitesi ile ilgili açıklama yazar. O açıklama kısmına yine anahtar kelimeniz içinde geçecek şekilde etkileyici bir açıklama yazmak sizleri üst sıralara taşımaya yardımcı olacaktır. Örneğin:

Seoskop.com olarak sizlere Ankara SEO hizmeti sektöründe üstün başarılar ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

3- Keywords (Meta Anahtar Kelime) Düzenlemesi

Meta anahtar kelimeler ne kadar artık kullanılmıyor denilse de hala az da olsa etkisi sürmektedir. Bu yüzden bizler kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Rekabeti olan sektörlerde çok küçük değişiklikler bile sıralamaları derinlemesine etkileyecektir. Sizler için sektörünüze uygun aranma hacimleri yüksek, trafik çekebileceğiniz anahtar kelimeleri seçerek sonuç odaklı çalışmalar yapıyoruz.

4- Site Haritası (Sitemap)

Web sitelerini arama motorlarının tanıması için sitemap.xml uzantısı olmalıdır. Bu uzantı olmaz ise arama motorları web sitelerini çok geç fark ederler ya da site üzerindeki alakalı alakasız her şeyi arama motorlarına kaydederler. Sitemap oluşturarak arama motorlarının neleri index alıp neleri noindex almalarını belirtiyoruz. Bu sayede alakasız olan konularınız ya da yanlışlıkla yaptığınız işlemler arama motorları tarafından kayıt edilmemiş oluyor.

5- Hız Optimizasyonu

Ziyaretçiler arama yaptıkları web sitelerine tıkladıklarında ne kadar hızlı açılır ise o ziyaretçinin sayfada durma oranı o kadar artar. Çoğu ziyaretçi 5-10 sn içinde açılmayan web sitelerinden hemen çıkmaktadır. Aynı zamanda arama motorları için de web site hızı oldukça önemlidir. Siteniz üzerinde kod sıkıştırması. görsel optimizasyonu gibi işlemler yaparak site hızınızı çok daha iyi konumlara getiriyoruz.

 6- Veri Analizleri

Verilerinizi analiz ederek her gün fazla trafik almanızı ve daha iyi konumlarda yer almanız için detaylı incelemeler gerçekleştiriyoruz.