ponsonby road gift shops yamato coupon tyler tx the gift of love film wiki snapfish 99 cent coupon the gift buddy blue diamond hospital waiting room gift basket
E-TİCARET SİTENİZ BİZE EMANET

“E-Ticaret yapmak istiyorum” veya “E-Ticarette büyümek istiyorum” diye tanıştığımız bir çok müşterimiz oldu. Hepsinin ve daha fazlasının derdi ya e-ticarete girişmek ve başarılı olmaktı veya hazır giriş yaptıkları eticarette yanlış yaptıkları, eksik oldukları noktaları bizimle tamamlamaktı. Bugün artık konu çok farklı, rekabet inanılmaz arttı ve neredeyse pazarda marul satan abimize kadar herkes eticarette yer almak istiyor. Bu söylem pek hoşuma gitmiyor esasında “eticarette yer almak” çünkü burası ayrı bir dünya değil, burası ticaretinizin online formu aslında.

Pazardaki marul satan abi burada yine marul satacak ve yine benzer insanlara satacak sadece lojistik kısmı yani ürünü paketleyip adrese teslim edecek ve ödemeyi Pazar tezgahında almak yerine ya kapıda nakit, kredi kartı ile veya online ödeme yöntemi ile hesabına alacak. Şimdi bu dünyada oyuncular artarken izleyiciler sabit kalıyor desek yanlış olur, ne kadar rekabet artsa da eticaret kullanıcı sayısı her yıl %37 artmakta. 2017-2020 arası inanılmaz bir eticaret sitesi ve instagram satıcıları türedi, biri başarılı olduğunda yanında yöresinde kim varsa “bu işe biz de girelim Mahmut” demeye başladı. Nereden mi biliyoruz her gün onlarca başvuru alıyoruz da oradan Herkesin dahil olmaya çabaladığı ve bir ucundan dahil olduğu bu online ticaret formundaki girişimcilerin önce nerede olduklarını bilmeleri, buranın kurallarını, esneklik paylarını, rekabet şekillerini ve başarılı olmak için yapmaları gereken ilk baştaki konuları bilmeleri gerekiyor yoksa gerçekten küçük görünen detaylar çoğunun sonunu hazırlıyor.

#
Az Maliyet #

E-ticaret siteniz sayesinde 7/24 sipariş alan açık bir mağazanız olur.

81 İle Ulaşın #

Türkiye’nin 81 iline fiziksel mağaza açmadan satış yaparsınız.

Sınırsız Ürün #

Bir mağazaya metrekare bazında ürün eklerken e-ticaret sitenize sınırsız ürün ekleyebilirsiniz.

#
KİMLERİ ZİRVEYE TAŞIRIZ?

E-ticaret danışmanlığı sayesinde zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup daha hızlı aksiyon alıp en verimli şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. E-ticarette önemli bir yere sahip olan uygun yazılım ve altyapı seçimi, müşteri yaşam döngüsü planlama, çok kanallı pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satış sonrası destek, kampanya yönetimi ve teknoloji satın almalarında size hizmet veriyoruz.

  • B2B (İşletmeden işletmeye satış)
  • B2C (İşletmeden tüketiciye satış)
  • C2C (Tüketiciden tüketiciye satış)
  • B2G (İşletmeden devlete satış)

E-ticaret danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Seoskop’un uzman ekibi sizin için en sık sorulan soruları cevapladı!

E-Ticaret danışmanlığı, işletmelerin dijital dünyada sattığı ürünlerin satışlarını arttırmaya yönelik firmalara hazırladığımız stratejik bir plandır. Bu planımız daha fazla satış arttırmaya ve marka olma stratejileri içermektedir. Danışmanlığın yanı sıra E-ticaret yönetimi ile hizmet alabilir ve süreci tarafımızca yönetilmesini isteyebilirsiniz.

E-Ticaret danışmanı, işletme ya da firmaların online olarak satışa sunduğu ürünlerin satışlarını arttırmaya yönelik planlamalar yapar ve süreci yönetir. Bu sayede işletmelerin online satışlarından para kazanma durumu hedeflenir. Bu süreci yöneten kişiye E-ticaret danışmanı denir.

Mevcutta bir ürününüz yoksa ürün araştırması yapmanız gerekmektedir. Ürün araştırması sonucunda bir satış kanalı belirlemeniz gerekmektedir. Satış kanallarından en popüler olanları kendi e-ticaret siteniz ya da pazaryerleridir.

İnternet artık insanların sadece eğlenmek için girdikleri bir alan olmanın dışında çıkmıştır. İnsanlar beğendikleri ürünleri ya da istedikleri hizmeti satın almada birçok kritere göre karar vermeye başlamıştır. Bu nedenle SEO bu sektörde önemli bir rol oynamaktadır. Müşteri davranışlarına uygun şekilde hazırlanan bu çalışmalar sizleri dijital pazarda görünür kılacaktır.