fbpx

Eskişehir SEO

Eskişehir Seo

SEO (arama motoru optimizasyonu) amacı, arama motorları üzerinde arama yapıldığında (Google, Yandex, Bing vb.) en iyi arama sonuçları arasında görünmesini sağlamaktır. Belirli SEO taktikleri ile backlink ağları oluşturulması siteye ziyaretçi trafiği sağlanması ile web sitelerinin arama motorları üzerinde iyi sonuçlara gelmesi sağlanır.

Eskişehir seo ajansı olarak yüzlerce ilk sayfaya çıkardığımız referanslarımız ile mutlu müşteriler edinmeye ve müşterilerimizin marka bilinirliklerini internet üzerinde oluştururken kazandırmaya devam ediyoruz.

Eskişehir SEO Ajansının Faydaları Nelerdir?

Eskişehir SEO olarak sizlerin arama motorlarında web sitelerinizi daha iyi konumlarda çıkması için destekliyoruz. Web siteleriniz ne kadar iyi konumlarda olur ise ziyaretçiler sizleri o kadar kolay bulur ve sizler ile etkileşime geçerler.

Hemen her işletme ziyaretçilerin kendilerini kolay bulabilmesi için Adwords reklamları yayınlamaktadır. Adwords, web siteleri için geçici çözümdür. Bakiyeniz kadar reklamlarınız yayında kalır, bakiye bitiminde reklamlar yayından kalkar. Seo da ise böyle bir durum söz konusu değildir. Seo çalışması yapılan sitelerde uzun süre konumunu korumaktadır. Bizlerde Eskişehir SEO olarak sizlere arama motorlarında uzun süreli kalıcılık sağlamak amacı ile hizmet veriyoruz.

Eskişehir Seo Hizmetinde Neler Yapılıyor?

Web siteleriniz için sektörünüze uygun anahtar kelimelerin analizlerini ve rakiplerinizin analizini yapıyoruz. Sizler ile beraber yol haritası belirleyerek sürekli irtibat halinde kalıyoruz. Sektördeki yenilikleri takip ediyor, rakiplerinizden önce davranarak ziyaretçi trafiğinizi ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

On page ( site içi) ve off page (site dışı) çalışmalarımız ile sektörün lideri konumuna getirmek için uğraşlar veriyoruz. Sizlerin isteğine göre haftalık ya da aylık olarak raporlama sunuyor, gidişatın değerlendirmesini yapıyoruz.

On Page SEO Nedir?

On Page SEO, arama motoru optimizasyonunda en önemli kriterdir. Site içi seo ne kadar iyi olursa sıralamalardaki kalıcılığınız ve Google’da yükselme oranınız o kadar artmaktadır. Aynı zamanda inşa edilen backlinklerinde etkisini en iyi şekilde göstermesine yardımcı olur. On page seo ile sıralamlardaki otoriteniz daha da artar.

Anahtar Kelime Araştırması

Mevcut olan seo araçlarımız ile anahtar kelimelerinizi analiz ediyoruz. Hangi kelimeler aranıyor ne kadar aranıyor ne sıklıkla aranıyor gibi araştırmalara yaparak sizler için sektörünüze en uygun kelimeleri belirledikten sonra ziyaretçi çekebileceğiniz anahtar kelimeler için çalışmalar yapıyoruz.

 

Tanıtım Yazıları

Google News kaydı olan sitelerde (haber siteleri) tanıtım yazısı yayınlama imkanı sunuyor, markanızın yüz binlerce kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Bu sayede web site otoriteniz artmış oluyor. Markanızın bilinirliği ile de direk Google üzerinde sizler aranmaya başlanıyorsunuz.

Backlink Ağlarının Oluşturulması

Otoritesi yüksek olan web sitelerinde anahar kelimeniz üzerine link çıkışları alarak Google sıralamalarında sizlere daha üstlere çıkarma için çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede anahtar kelimenizi arayan müşteriler rakiplerinizi değil ilk olarak sizlere ulaşmaya başlıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Eskişehir seo firması olarak seo çalışmalarının yanında sosyal medyada da sizlerin hesaplarını yönetiyoruz. Bu sayede sosyal mecralarda da adınızı duyuruyor müşterilerinizin sizlere her kanaldan ulaşmasını sağlıyoruz.

Detaylı bilgi ve iletişim için web sitemizdeki telefon numaralarından ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eskişehir SEO Fiyatları

Eskişehir SEO fiyatlarını öğrenmek için bizlere sitemiz üzerinde bulunan iletişim numarasından web site adresinizi yollayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere en etkili SEO hizmeti fiyatları ve yapılacak çalışmaları aktaracağız.