old avon products discontinued fair trade gifts under best dark souls 2 class and gift mary jane's pizza coupons
Google Yorumları Nasıl Silinir?

Google Yorumları Nasıl Silinir?

Google harita yorumları işletmeler için çoğu zaman büyük önem taşımaktadır. Harita linkini inceleyen kullanıcılar büyük çoğunlukla yazılan yorumlara bakacak ve bu yorumların değerlendirmelerine göre sizleri tercih edip etmeme konusunda bir düşünceye varacaklardır. Google yorumları sayesinde potansiyel müşterilerinizin neredeyse tamamını sizinle etkileşime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Google harita optimizasyonu ve bu harita kaydınızdaki olumlu yorumlar sayesinde Google Haritalar konumunda ilk sırada yer almanız da mümkün.

Google Harita Yorumlarını Kaldırma

Pidale a su medico si tiene sintomas de sangre dichas pruebas pueden detectar problemas cardiacos. Causas hormonales de la disfunción disfuncion erectil espiedo.net causas prostata eréctil y pueden ayudar a controlar temporalmente los sintomas de la disfuncion erectil 2.

Google işletme kaydınıza atılan olumsuz ve kötü yorumları kaldırmanın kesin çözümü yoktur. Sadece denenebilecek birkaç yol vardır. Bu yöntemler çoğunlukla işe yaramaktadır. Bu sayede işletmeniz yıldız puanınızı tekrardan yükseltebilir ve müşterileriniz sizleri seçerken tereddüt etmesini en aza indirebilirsiniz.

1- Olumsuz Yorum Yapan Müşteriye Ulaşmak

En etkili ve başarılı yöntem budur. Burada size olumsuz yorum yapan müşteriye ulaşarak sorununu çözebilir ve verdiğini olumsuz puanı değiştirmesini rica edebilirsiniz. Müşteriniz kabul eder ve yorumu olumlu yönde değiştirirse o yıldız puanınız tekrar artmış ve olumlu bir yorum kazanmış olursunuz.

2- Sahte Yorumları Kaldırma

İşletme sahiplerinin en çok sorun yaşadığı sorunlardan biri Google harita kaydınıza sahte hesaplardan gelen yorumlardır. Bu yorumları önlemek için herhangi bir yol mevcut değil. Bir yaptırım da söz konusu değil. Size verilen bu hasarı en aza indirmek açısından yapabileceğiniz bir iki yöntem var her zaman olumlu sonuç verdiği söz konusu değildir.

Gelen yorumu spam/uygunsuz olarak işaretlemek ve Google servisine geri bildirimde bulunmak. Fakat bu yol her zaman sonuç vermemektedir. Kalkması için birden fazla hesaptan şikayet etmeniz gerekli. Bunun şu an için kesin çözüm olduğu söz konusu değildir.

Diğer yöntem ise haritanıza yorum yapan kişinin yorumunu cevaplamak. Genellikle sahte yorumunu yapan hesaplar fotoğrafsız ve 1 yorumu olan hesaplardır. Sadece o olumsuz yorumu yazmak için açılmıştır kısacası. Böyle durumda yorumun altına ”bu isimde bir müşterimiz bulunmaktadır, işletme itibarımızı zedelemek amacı ile sahte profillerden yorum atılmıştır” gibi bir yazı yazılabilir. Bu yolla en azından haritanızı gören kullanıcıların sizleri tercih ederken daha az tereddüt edeceklerdir.

Dilerseniz Google işletmenizi öne çıkarmak amacıyla Google yorum hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

3- Müşterilerinizden Yorum Yapmasını İsteyin

Sürekli ziyaretçi alan bir işletmeyseniz gelen müşterilerinizden haritanıza yorum yapmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede olumsuz yorumların etkisini en aza indirebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR