heavenly gift chinese sephora canada online coupons h&m 40 percent coupon christmas pregnancy reveal gift
İçerik Üretimi Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Önemli Kriter

İçerik Üretimi Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Önemli Kriter

Nasıl ki bir işletmeden gelir ve tanınırlık kazanmak için firma olarak bir üretim yapmanız gerekiyorsa teknoloji dünyasında da insanların ilgisini çekebilecek yada uzmanlık alanınızı belli edebilecek içerikler üretmeniz gerekmektedir. İçerik denilen kavram çok geniştir, bu kavram içerisine “Seo uyumlu makale” yazımı, Google’da üst sıralarda gözükmek için açtığınız “blog yazıları”, işletmeniz ile ilgili anlatmak istediğiniz “hizmet sayfaları”, müşteriyi etkileyecek olan “ürün sayfaları”,”ürün açıklamaları” ve görseller aynı zamanda videolar teknoloji özellikle internet camiasının içerikleridir. Bu alanlarda içerikler üreterek ziyaretçilerinize katkı da bulunursanız onlarda sizin için elinden geleni yapacaktır.  

Fakat internet büyük bir okyanus bu okyanusta kendinizi güvene alma fikri her zaman işe yaramıştır. Sizler için ekip olarak sizin veya işletmenizin tüm içeriklerini oluşturabilen profesyonel ekiplere sahibiz. Alanında uzman personeller makale, sayfa tasarımları, grafiksel tasarımlar ve videolar tasarlayabilmektedir. Peki biraz önce vermiş olduğumuz bilgilerin biraz derinine inmeye ne dersiniz?

Seo Uyumlu Makale Hizmeti

Google onlarca alanda yüzlerce rakibin olduğu konuları birbirinden ayırt ederek kullanıcılarına en doğru bilgiyi en kaliteli şekilde sunmak istiyor. Bu sunuş içinde bizlere yani sizlere herhangi bir alana hizmet eden tüm internet sitelerine uygulaması gereken kurallar koymuş durumda. Bu kurallara uyulmak zorunda değil fakat uyulmadığı takdirde üst sıralarda görünmüyor ve ziyaretçileriniz sizinle tanışamamış oluyor. Bu kurallardan en önemli olanı seo uyumlu içerik geliştirmektir. 

  • Sektör ortalamasına göre kelime sayısı yazılmalı.
  • İlk 100 kelime içerisinde anlatılmak istenilen konu açıklanmalı.
  • Anahtar kelime kullanımı Google isteği gibi olmalı vs.

Yukarıda ki listede olduğu gibi seo uyumlu makale yazmak için neredeyse yirmiden fazla teknik aynı anda uygulanmalıdır. Bu teknikler uygulandığında hem okuyucular sıkılmadan yazıyı bitirebiliyor hemde Google tarafından ödüllendirilebiliyor oluyoruz. Bu kuralları bilen Seo uyumlu makale yazarları ekibimiz vermiş olduğunuz hizmet ne olursa olsun içerik üretmeye hazır bir şekilde sizin için beklemektedir.

Blog Yazıları

Blog yazıları da aslında seo uyumlu makaleler gibi yazılmalıdır. Aslına bakılırsa blog yazıları içerisinde seo uyum aranmalıdır. Bu alanın tek farkı sık sık içerik üretilmeli ve hizmet yazıları gibi değil daha basit ve eğlenceli bir dil ile okuyucu markaya bağlamak için yazılan samimi bir yazım tarzıdır. Bu tarz kullanılarak müşteriler markaya bağlı hale getirilebilir. 

  1. Neredeyse her gün belirli sayıda içerik girilmelidir.
  2. İçerikler eğlenceli ve bilgilendirici olmalıdır.
  3. Bazı tekniklerle okuyucu sayısı daha fazla artırılmalıdır.
  4. Aynı zamanda içeriğin kendi kendine paylaşılabilecek kadar teknik yazılmalıdır.

Yukarıda ki açıklamalar blog yazıları için kilit yazılardır. Blog yazılarında önemli olan sık sık ve samimi bir dil ile içerik üretilmesidir. Bu içerikler kişisel isteklere göre değil belirli analiz sistemleriyle kitlenin neleri okumak istediğini tespit ederek üretilmelidir. Yine bu konuyla ilgili hem sadece analiz hemde analizler ışığında her gün onlarca blog içeriği üretebilen profesyonel yazarlarımız sizin için hazır olarak bekletilmektedir. 

Hizmet Sayfaları

Hizmet sayfaları blog yazılarından ziyade daha resmi daha net ve yapılan hizmetleri açıklayıcı bir hitabetle yazılan yazılar ve hazırlanan sayfalar bütünüdür. Yaptığınız işler, hangi ücretler yaptığınızı anlatan sayfalar, geçmişte yaptığınız çalışmalar gibi tüm bilgileri hizmet sayfalarında açıklamak müşterilerinizi size her zaman daha kolay ulaşılabilir hale getiren bağlantı noktalarıdır.

Ürün Sayfaları ve Ürün Açıklamaları

Bu kısım tam anlamıyla kesinlikle profesyonellere bırakılması gereken sayfalar ve işlemlerdir. Müşteriyi etkileyecek sayfa tasarımları, satın almaya itecek ürün açıklamaları tam anlamıyla profesyonel yapıldığında satışlarda doğrudan artış görülmektedir. Bu artışın sağlanabilmesi için defalarca tecrübe edinmiş ekipler tarafından koordineli şekilde geliştirilmelidir. 

Görsel ve Video Oluşturma 

Çeşitli tasarım programlarıyla tamamen profesyonellerin yapabildiği bu kısım kesinlikle ciddi anlamda zor bir alandır. Video ve görseller müşterilerin ilk ilgisini çeker yerler olduğu için kesinlikle profesyoneller ile çalışılmalı ve kalite çizgisi yukarılara çekilmelidir. 

Yukarıda verilen tüm başlık ve alt başlıklarla ilgili bizimle iletişime geçebilir ve yıllardır onlarca alanda tecrübe sahibi olmuş personellerimizle hızlıca tanışabilir ve çalışabilirsiniz. 

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir