whsmith gift card refund slim fast coupons aug 2012 indianapolis international airport parking coupon david pogue gift ideas 2013 journeys store coupons 2013

Online Reklamcılık Nedir?

Günümüzdeki internet kullanıcılarının sayısını göz önüne alırsak artık online reklamcılığı vazgeçilmez bir öneme sahip. Yeni medya olarak adlandırılan online reklamcılık belirli bir ücret karşılığında ürün veya hizmetinizi potansiyel hedef kitlenize sunduğunuz bir çalışmadır.

En etkili reklamcılık haline gelen sosyal medya ve Google Adwords gibi alanlarda hedef kitlenize erişen eden reklamlar tasarlayarak online ortamda her zaman görünür kalabilirsiniz. Seoskop olarak pazar payınızı büyütmek ve marka bilinirliğinizi artırmak için tüm deneyimlerimizi ortaya koyuyoruz.

#
# Hedef Kitlenizi Belirleriz

Size faydalı olacak ve markanızla etkileşime girecek hedef kitleyi belirleyip reklam stratejimizi oluştururuz.

# Stratejilerimizi reklam dönüştürürüz.

Belirlediğimiz stratejileri reklam kampanyalarına dönüştürerek geri dönüşüm almaya başlarız.

# Performans Analizi

Kampanyalar sonrası oluşan durumları analiz ederek yeni stratijler belirleyerek maksimum faydaya ulaşırız.>

#

Online Reklamcılık İçin Ne Gereklidir?

İyi bir web sitesi ziyaretçilere anlık cevap verebilmelidir. Kullanıcılara hızlı ve güzel bir deneyim sunmak hem Google hem de kullanıcılar tarafından ödüllendirilir.

Sitenizin her sayfası değerli ve önemlidir. Bu sayfaları kullanıcılara yönelik hazırlamak en doğru karardır.

  • Hedef Kitle Analizi
  • Rakip Analizi
  • Rekabet Analizi
  • Gelişmiş Stratejiler
  • İlgi Çekici İçerik
  • Remarketing

SIK SORULAN SORULAR

Seoskop’un uzman ekibi sizin için en sık sorulan soruları cevapladı!

Ürün veya hizmetinizle ilgili brief raporundan sonra sizi ve rakiplerinizi araştırmaya başlıyoruz. Araştırmalarımız sonrasında reklam kampanyalarını inceleyerek ve elimizdeki verilerle potansiyel bir hedef kitle oluşturup çalışmalara başlıyoruz.

Stratejimizi oluşturmadan bu soruya net bir cevap veremeyiz. Reklam bütçesi, içeriği, strateji gibi dönüşüm oranını etkileyen çok unsur vardır. Belirli bir çalışma süresinden sonra daha sağlıklı raporlar verebiliriz.

Bu soruya şöyle cevap verebiliriz; hızlı bir geri dönüşüm istiyorsanız SEM tercih edebilirsiniz. Ayırdığınız bütçeye göre potansiyel hedef kitlenizden bir geri dönüşüm alabilirsiniz. SEO ise orta ve uzun vadede geri dönüşümünü gerçekleştirir. İhtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ikisini de paralel şekilde yürütmeniz olacaktır.