fbpx

SEO Fiyatları

Başlangıç
Aylık
750 ₺
2 Anahtar Kelime
Düşük Rekabet
Yükselme Garantisi
Kelime Analizi
Site Analizi
Rakip Analizi
Site İçİ SEO
Site Dışı SEO
Zararlı Link Analizi
Link İnşası
News'li Tanıtım
Tanıtım Yazıları
İçerik Desteği
Yerel SEO
Blog Bazlı SEO
Telefon Desteği
Mail Desteği
Aylık Raporlama
Manuel Çalışma
İletişime Geç!
Yükseliş
Aylık
1200 ₺
4 Anahtar Kelime
Orta Rekabet
Yükselme Garantisi
Kelime Analizi
Site Analizi
Rakip Analizi
Site İçİ SEO
Site Dışı SEO
Zararlı Link Analizi
Link İnşası
News'li Tanıtım
Tanıtım Yazıları
İçerik Desteği
Yerel SEO
Blog Bazlı SEO
Telefon Desteği
Mail Desteği
Aylık Raporlama
Manuel Çalışma
İletişime Geç!
Agresif
Aylık
1600 ₺
6 Anahtar Kelime
Yüksek Rekabet
Yükselme Garantisi
Kelime Analizi
Site Analizi
Rakip Analizi
Site İçİ SEO
Site Dışı SEO
Zararlı Link Analizi
Link İnşası
News'li Tanıtım
Tanıtım Yazıları
İçerik Desteği
Yerel SEO
Blog Bazlı SEO
Telefon Desteği
Mail Desteği
Aylık Raporlama
Manuel Çalışma
İletişime Geç!
Sıkça Sorulan Sorular

SEO Fiyatları Hakkında Sorulanlar

Hangi SEO Paketini Tercih Etmeliyim?

SEO paketlerimizden sektörünüzün rekabetine göre ve çalışılmasını istediğiniz anahtar kelime sayısına göre seçim yapabilirsiniz. En doğru seçimler için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

SEO Çalışmalarınız Kalıcı mıdır?

Yapılan bütün çalışmalarımız kalıcıdır. Çalışmanın sonlanmasında bizden kaynaklı olarak hiçbir şekilde silinmez.

Kaç Ay SEO Paketi Almalıyım?

Bu sorununun cevabı her sektörde farklılıık göstermektedir. Google üzerinde yükselmek istediğiniz anahtar kelimenin rekabetine olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra SEO bir aylık bir çalışma değil devamlı bir çalışmadır.

Daha Fazla Kelime İçin Ne Yapmalıyım?

Daha fazla anahtar kelimede çalışma sağlamak için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Size özel tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Ne Kadar Sürede Yükselme Sağlanır?

Rekabet ve sektörünüze bağlı olarak en erken sonuçları 1 hafta içinde almaya başlayabilirsiniz.

SEO Fiyatlarınızda İndirim Yapıyor musunuz?

Yıllık SEO anlaşmalarında SEO fiyatlarımız %20 indirimlidir. Yıllık ücretlerde kredi kartı ile ödeme gerçekleştirerek taksit yapabilirsiniz.

SEO Fiyatları

SEO fiyatları ile en uygun fiyatlara Google ve diğer arama motorları arasında üst sıralarda yer alın.

Profesyonel SEO paketleri ve çalışmalar ile Google üzerinde yükselmeye hazır olun. Detaylı SEO çalışmalarımız ile anahtar kelimelerinizde daha üst konumlarda yer alın, web üzerinde arama yapan kullanıcılar sizleri daha çok tercih etsin, marka bilinirliğiniz artsın. Yıllık SEO fiyatları %20 indirimli şekilde 6 taksit ile ödeme imkanıyla sunulmaktadır.

SEO Paketleri

SEO paketleri içerisinde bulunan tüm çalışmalar aynı gibi görünsede rekabete göre çalışmalar farklılık göstermektedir. Bu yüzden sektörünüzdeki rekabet analizinizi biliyorsanız direk olarak bizlere satın almak istediğiniz SEO paketini belirtebilirsiniz, Eğer bilmiyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız canlı destek ya da whatsapp üzerinden bizlere anlık olarak ulaşabilir ve size en uygun seo paketi ve seo fiyatını sunabiliriz.

SEO Paketleri İşe Yarar mı?

Her SEO paketi her zaman işe yaramaz. Bunun sebebi çalışma yapılırken işçiliğin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Yapılan çalışmalar ne kadar düzenli ve kaliteli olur ise websiteniz üzerinde yükselme o kadar hızlı gerçekleşir ve kalıcı olur. Bizlerden alacağınız SEO paketlerinde kötü , hacklink ya da spam linkler kullanılmaz. Tamamı temiz link çöplüğüne dönmemiş sitelerdir. Yüksek otoriter değerlere sahiptir. İhtiyaca göre istediğiniz SEO çalışmalarımız, SEO fiyatları tablomuzda yer almaktadır.

Çalışmalar Nasıl Gerçekleşiyor?

Alacağınız çalışmalarda öncelikle site ve rakip analizleri gerçekleştirilir. Buna göre yapılan çalışmalar planlanır ve strateji oluşturulur.

  • SEO Keşifi

Anahtar kelime araştırması yapılır, aynı anahtar kelime üzerindeki rakipler incelenir, web sitenizin durumu incelenir. Analitik durumlara bakılır ve web siteniz üzerindeki kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri gerçekleştirilir.

  • SEO Stratejileri

Yapılan analizler doğrultusunda izlenecek yollar belirlenir. Öncelikle iç SEO planlaması oluşturulur ve daha sağlam bir SEO temeli inşa edilir.

DA ve PA değeri yüksek sitelerden sağladığımız link çıkışları ile kısa sürede yüksek başarı elde ediyoruz. Hem bu bağlantılar üzerinden verdiğimiz linkler ile marka bilinirliği sağlamış oluyoruz hem de web sitenizin sıralamalar üzerinde yükselmesi için çalışma gerçekleştirmiş oluyoruz.

  • İç Optimizasyon

Özgün ve tamamen sağlam bir İç SEO inşası gerçekleştiriyoruz. İçeriklerden, görsellere kadar tüm siteyi detaylı şekilde analiz ediyor, düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz.

Cache sistemleri ile sitenizin hızınına hız katıyoruz. Görsel sıkıştırmalar ile çözünürlükler bozulmadan resim boyutlarını optimize ediyoruz.

  • İçerik Pazarlaması

Web sitenize içerik desteği sağlıyor birçok yan anahtar kelimede arama yapan kullanıcıların karşısına yine sizin web sitenizi çıkarmayı hedefliyoruz. Bu sayede hem marka bilinirliği oluşturuyor hem de sitenize daha fazla trafik sağlamış oluyoruz.

  • Analiz ve Raporlama

15 günlük ya da aylık raporlamak ile web sitenize yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi veriyor, başarımızı sizler ile paylaşıyoruz. Telefon ve mail desteği ile bizlere istediğiniz zaman ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.

SEO paketleri  ve yıllık SEO fiyatları ile ilgili hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.