whbm coupon code november 2015 al jarreau god's gift to the world lyrics suggest a gift for my girlfriend jefferson lines coupon 2014

Web Sitenin Önemi

Bir web sitenizin olması dijital dünyada neredeyse zorunluluk haline gelmiştir. Ürün veya hizmetlerinizi satacağınız bir platform, ya da kendiniz için oluşturduğunuz blog sayfası bazen de markanızı veya kendinizi tanıtacağınız dijital kartvizit olarak düşünebilirsiniz. Estetik şekilde hazırlanmış bir web sitesi ziyaretçilerinizi ilk bakışta etkileyebilir. Bu ilk karşılaşmayı güzel değerlendirmek gerekir.

Markanızın ve ziyaretçilerinizin istekleri doğrultusunda hazırlanmış bir web sitesi çok faydalı olacaktır. Web sitesini doğru tasarlamak ve içerik planını düzgün şekilde oluşturmak sizleri rakiplerinizden bir adım öne taşır. Sonrasında alacağınız SEO hizmeti ile arama motorlarında üst sıralara sahip olabilirsiniz.

#
# Tasarımı Belirleriz

Sizleri tanıyarak markanızı yansıtacak uygun bir tema yapısı oluştururuz.

# Sizin İçin Doğru Altyapıyı Hazırlarız

Verdiğiniz hizmetin gerektirdiği araçları belirleyerek uygun bir altyapı oluştururuz.

# Sitenizi Yayına Alırız

Ziyaretçilerinizin içerde sizi bulabildiği sitenizi yayına alırız.

#

Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

İyi bir web sitesi ziyaretçilere anlık cevap verebilmelidir. Kullanıcılara hızlı ve güzel bir deneyim sunmak hem Google hem de kullanıcılar tarafından ödüllendirilir.

Sitenizin her sayfası değerli ve önemlidir. Bu sayfaları kullanıcılara yönelik hazırlamak en doğru karardır.

  • Mobil (Responsive) Uyumlu
  • Mobil ve Masaüstü Hızları Yüksek
  • UX/UI Konularında Gelişmiş
  • İçerik Konusunda Zengin
  • Görsel Tasarımı Yüksek

SIK SORULAN SORULAR

Seoskop’un uzman ekibi sizin için en sık sorulan soruları cevapladı!

İyi bir web sitesi; kullanıcılara hızlı ve güzel bir deneyim sunan sitelerdir. Bu konularda tasarım ve altyapınıza dikkat etmelisiniz.

Tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için geçen süre birkaç faktöre bağlıdır. Özel tasarım çalışması, tasarımın karmaşıklığına ve ihtiyaç duyduğunuz revizyon sayısına bağlı olarak 1 - 4 hafta arasında sürebilir. Geliştirme aşaması, sayfa sayısına ve gereken işlevselliğe bağlı olarak 1 - 6 hafta daha gerektirir. Elbette bunlar genel yönergelerdir ve aklınızdaki zaman aralığını karşılamak için her türlü çabayı göstereceğiz.

Kesinlikle! Aslında biz teşvik ediyoruz. Web sitenizi geliştirme sunucumuzda oluşturuyoruz ve giriş yapabilmeniz ve sitenizin ilerlemesini izleyebilmeniz için size bir kullanıcı adı ve şifre sağlıyoruz. Bu aşamada, bir şey tam olarak hayal ettiğiniz gibi değilse veya fikrinizi değiştirdiyseniz geri bildiriminizi teşvik ediyoruz. Siteniz hazır olduğunda ve onayınızı verdikten sonra sitenizi sunucunuzda canlı yayınlıyor ve URL'nizi büyük arama motorlarına gönderiyoruz.